Prodkuty a služby » Výroba párty stanůVýroba párty stanů – v naší standardní produkci se soustředíme především na výrobu modulárního systému montovaných a velkoprostorových párty stanů. Jejich staticky určená, vysoce stabilní a pevná konstrukce v sobě kombinuje duralové nosníky a ocelové spojky, je opláštěna lakovanou polyesterovou textilií s nánosem PVC. Pláště velkoprostorových a párty stanů jsou vysoce pevné, odolné proti povětrnostním a dešťovým vlivům, s dobrou světelnou propustností a stálými barvami. Díky tomu se můžete spolehnout, že námi vyrobené párty stany vás nezklamou ani za nepříznivého počasí

Často žádané párty stany charakterizuje vysoká elegance, stejně jako jejich jednoduchá a nenáročná montáž. Nízká hmotnost párty stanů umožňuje snadnou manipulaci. Modulární systém se tu uplatňuje nejenom u konstrukce, ale i u textilního opláštění, a to díky vodícím drážkám pro nasouvání plachet. Boční i čelní stěny lze odejmout, vchody lze rozdělit a rozhrnovat jako závěsy. Nechybí ani možnost přidat okna vyrobená ze speciální mrazuvzdorné a průhledné folie.

Párty stany ukotvíte zátěžemi, ocelovými hřeby i rozmanitou kotvící technikou zahrnující ocelové nebo chemické kotvy. Jsou tedy nenáročné na podklad, na který je postavíte.


Standardně vyrábíme párty stany se sedlovou střechou v těchto šířkách a modulech: - rozpon čela 5 m, 6 m, 8 m, 9 m,10 m, 12 m, 14 m, 15 m*, 20 m*, 25 m*, 30 m*, 40 m* - krok 2 m, 3 m , 4m, 5 m.

Půdorysnou plochu párty stanu pak tvoří šířka čela x délka (dle jednotlivých segmentů). Např. 8 x 12 m, 10 x 15 m, 12 x 50 m, 14 x 30 m, apod. * výrobek v kooperaci

Standardní výška v okapu párty stanu je 2,45 m. Na základě individuálního požadavku ji však lze upravit. Výška v hřebeni závisí na rozponu čela stanu – sedlová střecha stoupá pod úhlem 22°, tj. na jeden metr se zvyšuje asi o 45 cm. Párty stany tak dokážeme upravit přesně dle Vašich požadavků.


Možná výbava velkoprostorových stanů

  • podlaha z dřevěných panelů na dvojitém ocelovém roštu dle požadavku zákazníka
  • elektrická instalace s venkovním přívodním kabelem s rozvaděčem a vnitřní instalací dle požadavků
  • vytápění / klimatizace realizovaná v závislosti na konkrétním projektu
  • textilní úprava interiéru s dekoracemi, přepažením a podhledy
  • podium s protiskluzovým povrchem a nosností 750 kg/m2
  • interiérové prvky jako jsou koberce, taneční parket, židle, stoly, křesla, pulty, bary

 

Povrchový design velkoprostorových stanů:

Všechny naše velkoprostorové stany můžeme opatřit povrchovým designem v podobě

  • digitálního tisku
  • sítotisku
  • sítotisku