Prodkuty a služby » Haly s duralovou konstrukcíDodáváme lehké montované mobilní haly s ocelovou konstrukcí a opláštěním obvykle technickou textilií o hmotnosti 650 až 900 g/m2 nebo opláštěním trapézovým plechem. Velmi častá také bývá kombinace těchto uvedených materiálů.

Ocelová konstrukce příhradová nebo z profilů je výsledkem požadavku zákazníka na užitné a estetické vlastnosti lehké montované haly v kombinaci s příslušnou oblastí zatížení sněhem a větrem. V souladu se statickým posouzením navrhneme zákazníkovi řešení haly s ohledem na poměr ceny a využití plochy.

Naše haly jsou vybaveny stavebními otvory (vstupy – personální a únikové dveře, vstupní vrata, okna, ventilace) dle vyžádání a konkrétní konzultace. Vrata dodáváme posuvná, křídlová, rolovací.

Z uvedeného vychází také naše modelové řady sekterými Vás na vyžádání rádi seznámíme – viz ukázky foto.

Samostatnou kapitolou je stavba a kotvení lehkých montovaných hal opět vycházející především ze statického posudku a možností místních podmínek. Lze kotvit na betonové základy – např. základové pasy či patky, lze také kotvit na uložený obvodový ocelový profil, některé z hal lze kotvit také na zemní vruty či kotvy. Kotevní betonové pasy, patky či obvodový ocelový profil doporučujeme umístit lehce na úroveň okolního terénu.

Tato stavby lze umísťovat jako stavby dočasného charakteru – tedy bez stavebního řízení pouze na ohlášení. Více informací Vám rádi podáme pro konkrétní stavbu.