Prodkuty a služby » Apres Ski BarJednou z ověřených "novinek" ve výrobním sortimentu firmy Kunovský s.r.o. jsou zimní mobilní stavby. Jedná se o mobilní lehké konstrukce s textilním a kombinovaným opláštěním (sklo, plexisklo, plné karbonáty). Jsou určeny pro občerstvení a zázemí ve skiareálech a na sjezdovkách. Jejich výhodou je mobilita, rychlost stavby, variabilita provedení. Prioritou je pro nás společně s profesionalitou provedení především bezpečnost staveb. Spolupracujeme s autorizovaným statikem a vlastní výrobní proces je pod certifikací TÜV.

Lehká montovaná duralová nebo ocelová konstrukce. Konstrukce obsahuje centrální sloup, 1 až 2 vstupy, přípravu na instalace (voda, odpady, elektro), přípravu pro ventilaci.

Střecha z technické vysokopevnostní textilie s přirozeným nebo řízeným odvětráváním. Střešní podhled zvyšuje teplotní pohodlí a zabraňuje rosení.

Boční opláštění může být v provedení pevných či snadno odnímatelných stěn, popř. s okny v jednotlivých segmentech. Materiálem je plný polykarbonát, plexisklo, sklo, textilie, transparentní folie, případně jejich vzájemné kombinace.

Volitelnou součástí je také příprava pro podlahu a vlastní podlaha. Převážně používáme sibiřský modřín nebo exotická dřeva (bankirai).